Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новогупалівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04353273) був реорганізований і увійшов до складу Вільнянської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Водопостачання с. Новогупалівка

21 листопада 2019 року Дирекція ПП «Родина» повідомила Новогупалівську сільську раду щодо припинення водопостачання населення села Новогупалівка та та звинуватило сільську ралу у вчиненні протиправних лій. Дії дирекції ПІ І «Родіна» щодо одноосібного прийняття рішення про призупинення постачання води населенню села Новогупалівка можуть мати негативні наслідки та викликати соціальний конфлікт.

В своєму звернені до голови Вільнянської районної ради дирекцією 1II1

« Родина» навмисно викладена неправдива інформація .

Необхідно зазначити ,сільська рада неодноразово порушувала питання щодо прийняття в комунальну власність об’єкту водопостачання-водогону і повідомляла ,що прийняття водогону відбудеться тільки після того як буде створена комісія з питань передачі об сигів соціальної сфери та ПІ І « Родіна» виготовить необхідну документацію для передачі даних об’єктів.

Ствердження дирекції ПП « Родина» про те що водогін по якому здійснюється водопостачання на балансі ПП «Родіна не перебував і не перебуває, а отже з 2000 року» є безхазяйним майном не відповідає дійсності і підтверджується довідками виданими самою ж дирекцією ксерокопіє яких додаються.

З документів які з 2007 року збереглися в сільській раді:

В 2007 році Новогупалівська сільська рада зверталася до ПП « Родіна» з проханням передачі об’єктів соцкультпобуту в комунальну власність сільської ради керуючись Постановою 1253 від 13 серпня 2003 року « Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств правонаступників», рекомендаціями щодо здійснення передачі об’єктів соціальної інфраструктури у комунальну власність до ПП « Родіна» відповідно до рішення загальних зборів КСП «Родіна» в повному обсязі.

Дирекцією ПП « Родіна» надалася довідка № 69 від 28.08.2007 року про відсутність грошових коштів на виготовлення технічної документації на об'єкти соцкультпобуту , які перебувають на балансі правонаступника ( довідка додається)

10.07.2012 року Новогупалівська сільська рада в черговий раз звернулася до дирекції ПП « Родіна» керуючись Постановою 1253 від 13 серпня 2003 року « Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств правонаступників», рекомендаціями щодо здійснення передачі об'єктів соціальної інфраструктури у комунальну власність » з проханням вирішити питання щодо передачі в повному обсязі об’єктів соцкультпобуту до комунальної власності сільської ради відповідно до рішення загальних зборів КСП «Родіна» в повному обсязі.

Дирекція ПП «Родіна» надала відповідь № 126 від 16.07.2012 року відсутність грошових коштів на виготовлення технічної документації на об'єкти соцкультпобуту (відповідь додається)

Для отримання необхідних довідок для виготовлення поновлення дозволу на спеціальне водокористування ПІ І «Родіна» 27.1 1.2012 року листом за № 40 ПП « Родина» повідомило сільську раді що на балансі підприємства є водогін одиночною протяжністю 17,1 км, вулична водопровідна мережа складає 28 км. ( лист додається)

В 2015 році дирекція I Ill «Родіна» звернулося до сільської ради з проханням для створення комунального господарства і затвердити тарифи на подачу води.

Відповідно до положень сі.. 14 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовід ведення» діяльність у сфері питного водопостачання та водовідведенпя можуть здійснювати підприємства всіх форм власності,якщо інше не передбачено законами України.

Крім того дирекцією ПП « Родіна» було надано Зміни до Статуту Приватного підприємства « Родіна» пункт.2.2 розділу 2 « Мета та предмет діяльності підприємства доповнено пунктом

- Забір очищення та постачання води.

Надана довідка А Б № 573403 з єдиного реєстру підприємств та організацій України приватне підприємство «Родіна» здійснює свою діяльність у сфері забору очищення та постачання води на території Новогупалівської сільської ради, що не суперечить вищевказаному закону.

Надано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи ПП «Родіна»

ПП « Родина» отримало дозвіл на спеціальне водокористування, документацію про гідротехнічні умови експлуатації водозабору розпорядження голови Вільнянської РДА на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку та склала договір сервітуту.

ПП « Родінв» здійснювала збір грошових коштів за забезпечення населення питною водою.

Відповідно до ст.46 Закону » Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» за порушення законодавства у сфері питної води та питного водопостачання передбачена відповідальність осіб, які винні у порушені без поважних причин встановленого режиму подачі питної води населенню для питних і господарсько-побутових потреб.

31.07.2018 року приватне підприємство « Родіна» звернулося з листом до Новогупалівської сільської ради в якому просить взяти на баланс об’єкти соцкульпобуту. .

Дирекції ПП «Родіна» сільським головою було Повідомлено про необхідність надання необхідної документації для винесення даного питання на розгляд чергової сесії ради(додається)

В жовтні місяці 2019 року ПП «Родіна» повідомило про намір передачі артезіанської свердловини до комунальної власності сільської ради посилаючись на рішення загальних зборів КСП « Родина». Відповідно до рішення загальних зборів :

СЛУХАЛИ : « О передаче обьектов соцкультбыта подлежащих передаче на баланс Новогупаловского сельского совета и другим организациям.»

РЕШИЛИ: Передать на баланс с/совета и другим организациям об’екты социальной сферы:

1 .дом культуры

  1. спорт комплекс
  2. ВОДОПРОВОД
  3. детсадик
  4. дороги, тротуары общего назначения

Сільська рада, залишала звернення ПП « Родіна» без задоволення так ,як загальні збори членів КСП Родіна не приймали рішення про передачу однієї артезіанської свердловини як відокремленого об’єкту водогону та конкретного рішення щодо передачі саме водогону сільській раді.

Відповідно положень пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України передача об'єктів соціальної сфери та житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, здійснюється за рішенням комісії з питань передачі об'єктів у комунальну власність.

До складу комісії можуть входити представники виконавчих органів відповідної ради, місцевих органів виконавчої влади, органів, уповноважених управляти державним майном, фінансових органів, підгіриємств- правонаступників, трудових колективів цих підприємств, об'єкти яіЮч підлягають передачі, представники установ та організацій, створених сільськогосподарськими підприємствами на пайових засадах, фізкультурно- спортивних товариств, організацій з будівництва, ремонту та утримання автомобільних шляхів у сільській місцевості, водогосподарських та інших організацій.

Така комісія не утворена.

Крім цього, комісія повинна визначити технічний стан об'єкта на підставі обстеження, а у разі потреби - і висновків експерта, яка встановлює відповідність фізичного зносу даним бухгалтерського обліку.

Таке обстеження не проведене.

Пунктом 7 даної постанови визначено, що передача об’єкта оформляється актом приймання-передачі.

До акта передачі об’єкту додаються витяг з бухгалтерського балансу підприємства, яке передає об'єкт, складеного на останню звітну дату, про

 

перелік об'єктів передачі та їх вартість, проектно-кошторисна документація, а також дані інвентаризації на дату реорганізації колективного сільськогосподарського підприємства.

Цією ж постановою передбачено, що рішення про передачу об'єктів соціальної сфери та житлового фонду, приймається відповідною сільською, радою.

При наданні дирекцією ПП «Родіна» необхідної документації передача водопроводу до комунальної власності буде предметом розгляду на сесії Новогупалівської сільської ради де депутати визначаться щодо даного питання.

Додатково повідомляємо, що населення сільської ради не заперечує про надання матеріальної грошової допомоги ГІГІ «Родина» для сплати за дозвіл на спеціальне водокористування.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *